Strmilov, 5. závod ze série Cyklosport Hájek

25.08.2010 23:19

15.8. 2010 se jel ve Strmilově 5. závod ze série Cyklosport Hájek, kde se zúčastnilo 11 závodníků z našeho týmu. Ve vloženém závodě dětí obsadil 1. místo Marce Frey a Divišová Klárka 3. místo. Na dlouhé trati 40 km obsadil Jiří Diviš 3. místo ve své kategorii, celkově 8. Mario Frey st. obsadil ve své kat. 8. místo, celkově 17. Marcel Frey ve své kat. 13. místo, celkově 32. V kat. junioři obsadil Milan Čech 2. místo, celkově 13., Jan Mikolášek obsadil 3. místo, celk. 19., Tomáš Obšil 4. místo, celkově 23. V kat. ženy obsadila Zuzana Vacková 2. místo.
Na krátké trati kadeti do 15ti let obsadil Pavel Kolář 2. místo, celkově 9., Vojta Marek obsadil 3. místo, celk. 16. V kat. ženy obsadila Monika Hronková 5. místo, celkově 67. místo a Ivana Obšilová 4. místo, celkově 68. Na krátké trati startovalo 74 závodníků. Tento závod nám vyšel na výbornou, z 11ti našich závodníků byl 6 na bedně. Pochvala všem zúčastněným.