První závod serie Cyklosport Hájek v Třeboni

20.04.2010 14:48

V sobotu 18.dubna jsme na ostro zahájili cyklistickou závodní sezónu v Třeboni na 1. závodě ze serie Cyklosport Hájek. Z našeho týmu jelo celkem 11 závodníků. Celkově startovalo na dlohé trati (54km) 61 závodníků a na krátké (27km) 45 závodníků.

Sezonu jsme zahájili úspěšně. Na dlouhé 54km trati v kategorii junior obsadil Milan Čech 2.místo (bedna). V kategorii muži 19-34let dojel František Bezděkovský na 5.místě, Mario Frey ml. 14.místo.
V kategorii muži 35-49let Mario Frey st. obsadil 1.místo (bedna). Jiří Diviš dojel na 11.místě, Loboš Kadlec na 15.místě, Marcel Frey na 16.místě a Josef Mariňák dojel na 26.místě.
Mezi ženami 18-34let skončila Zuzka Vacková na 3.místě (bedna) a Helena Potěšilová 4.místo.

Na krátké 27km trati obsadil Vojtěch Marek 3.místo (bedna) v kategorii kadeti. Mezi muži nad 35et dojel Petr Fiala na 9.místě.

První letošní závod se nám vydařil. Je vidět že poctivá zimní příprava nese své ovoce.