MTB maraton Přes 3 vrchy Vysočiny, H Cerekev

25.08.2010 22:55

Dne 17.7.2010 se jel 9. ročník MTB maratonu Přes 3 vrchy Vysočiny v Horní Cerekvi, na domácí půde. Byl zařazen jako 4. závod Galaxy série. Za pěkného počasí startovalo na obou tratích 521 závodníků a ve vloženém závodě dětí startovalo 92 závodníků. Tentokrát startoval celý náš tým. Jiří Diviš obsadil v kat. B 2 14. místo, celkově 26. na krátké trati. Frant. Bezděkovský v kat B 2 obsadil 18. místo, celkově 40 tý. Mario Frey ml. v kat. A2 obsadil 57. místo, celkově 75 tý. Mario Frey st. v tak. C2 obsadil 17. místo, celkově 91. Marcel Frey v kat.C2 obsadil 23. místo, celkově 122. Kadlec Petr v kat.C2 25. místo, celkově 129. Kadlec Luboš v kat. C2 34. místo, celk. 168. Mariňák Josef kat C 2 místo 63., celk. 302., Vítků Miroslav v kat. C2 70. místo, celk. 336. Polanský Václav v kat. E2 obsadil 10. místo, celk. 293. V kat. junior: obsadil Milan Čech 1. místo, vyhrál tuto kat., celkově 30. , Jan Mikolášek 4. místo, celkově 38., Tomáš Obšil 5. místo, celkově 45., Vojta Marek 15. místo, celkově 130., Pavel Kolář 20. místo, celk. 158., V kat. ženy do 35.ti let obsadila Zuzana Vacková 3. místo (bedna), celkově 89., v kat. ženy do 35ti let, obsadila Helena Potěšilová 5. místo,celkově 169., Na krátké trati startovalo 372 závodníků. Obsadili jsme jedním závodníke Jiřím Carvou i dlouhou trať. Při velké konkurenci obsadil Jiří Carva v kat. B 1 20. místo a celkově skončil na pěkném 45. místě. Celkově na dlouhé trati startovalo 186 závodníků. V tomto těžkém závodě jsme se opět neztratili. Na vložených závodech dětí se zúčastnila i naše závodnická přípravka. V koloběžkách a tříkolkách obsadila Kadlecová Kamilka 3. místo a Divišová Krystýnka 4. místo. Grégr Petr 9. místo. V kat. od 4 do 6 ti let kola Divišová Klárka obsadila 9. místo. V kat. 9 - 12 let obsadil Marcel Frey 18. místo, Kofroňová Karolína 19. místo. Při hodnocení celkově težkého závodu jsem byl spokojen. Dva závodníci na bedně a 8 závodníků do 100 ky. Byl to pěkný závod, i počasí přálo.