CYKLOSPORT LIGA HÁJEK 2010 – KARDAŠOVA ŘEČICE 20. 6. 2010

12.07.2010 09:00

20. 6. 2010 se náš tým zúčastnil 4. dílu Cyklosport ligy Hájek v Kardašově Řečici. Závod měl minimální převýšení, zato byl však pekelně rychlý. Start i cíl byl na malebném náměstíčku v Kardašově Řečici.

V hlavním závodě na cca 60 km, který opět vyhrál Zdeněk Nehonský z Jistebnice obsadil Jiří Diviš v celkovém pořadí
18. místo a ve své kategorii MB (muži 35 – 49 let) 7. místo. František Bezděkovský dojel celkově 25. a v kategorii MA (muži 19 – 34 let) 11.místo. Milan Čech dokončil závod na 27. místě a ve své kategorii MJ (junioři 16 – 18 let) obsadil 3.místo. Jan Mikolášek dojel celkově na 29. místě a v kategorii MJ obsadil 4. místo. Tomáš Obšil závod dokončil na 34. místě a v kategori MJ dojek 5. Marcel Frey dokončil závod na 46.místě a v kategori MB obsadil 17. místo. Petr Kadlec skončil 49. a v kategorii MB 19.

V závodě na cca 30km dojel celkově na 17. místě Petr Fiala a ve své kategorii MB obsadil 6. místo. Vojta Marek skončil 46. a v kategori MK (kadeti do 15let) 8.místo. Na 67. místě celkově dojel Josef Mariňák a v kategorii MB obsadil 22. místo. Na 82. místě dokončila závod Monika Hronková a v kategorii ZA (19 – 34 let) obsadila 24. místo.