Cyklosport Hájek v Nové Bystřici

30.05.2010 20:47

V neděli 30.5.2010 se jel 3. závod seriálu Cyklosport Hájek v Nové Bystřici. Na dlouhé trati 52 km startovalo 49 závodníků. Z našeho teamu startovalo 12 závodníků. Jelo se za deštivého počasí. V kat. MB obsadil Mario Frey st. 2.místo, celkově 3.; Jiří Diviš 7.místo, celkově 11.; Jiří Carva 12.místo, celkově 24.; Petr Kadlec 14.místo, celkově 38.; Marcel Frey 15. místo, celkově 40.; Luboš Kadlec 17.místo, celkově 44. V kat. MA obsadil František Bezděkovský 6.místo, celkově 16. V kat. ženy obsadila Helena Potěšilová 2. místo, celkově 31.; Zuzka Vacková 3. místo, celkově 37. V kat. Junior obsadil Jan Mikulášek 1.místo, celkově 17.; Milan Čech 2.místo, celkově 27.; Tomáš Obšil 4.místo, celkově 43. Na krátké trati 26km startovalo 52 závodníků, z našeho teamu 5. V kat. MK obsadil Vojtěch Marek 3.místo, celkově 21.; Pavel Kolář pro poruchu odstoupil V kat. MA obsadil Mário Frey ml. 14.místo, celkově 26. V kat. MB obsadil Petr Fiala 8.místo, celkově 22. V kat. Ženy obsadila Monika Hronková 7.místo, celkově 49. V kat. Děti obsadil Marcel Frey 1.místo a Šárka Herrmannová 4.místo Tento závod nám výborně vyšel, stanuli jsme 7x na stupních vítězů.