9. závod GIESSEGI JAL v Brloze

09.07.2009 07:33

V sobotu 4.7.2009 se uskutečnil 9. závod JAL v Brloze u Českých Budějovic. Tímto závodem se 16-ti dílný seriál přehoupl do druhé poloviny. Na startu bylo dobré počasí, ale v průběhu závodu se ochladilo a v okolí se ozývala bouřka. Přesto ani jedna skupina nezmokla. Závodníci v kategorii M4,A a B jeli 3  28 km okruhy.  Zúčastnilo se 45 závodníků, z toho 8 jich nedojelo do cíle/ byl i jeden pád/. V závodě zvítězil Martin Hebík  z PSK za 2:15:33.
V kategorii M3,C,D,H,Z starovalo 36 cyklistů/ 1 žena/ a absolovovali 2 okruhy.  Zv V sobotu 4.7.2009 se uskutečnil 9. závod JAL v Brloze u Českých Budějovic. Tímto závodem se 16-ti dílný seriál přehoupl do druhé poloviny. Na startu bylo dobré počasí, ale v průběhu závodu se ochladilo a v okolí se ozývala bouřka. Přesto ani jedna skupina nezmokla. Závodníci v kategirii M4,A a B jeli 3  28 km okruhy.  Zúčastnilo se 45 závodníků, z toho 8 jich nedojelo do cíle/ byl i jeden pád/. V závodě zvítězil Martin Hebík  z PSK za 2:15:33.
V kategorii M3,C,D,H,Z starovalo 36 cyklistů/ 1 žena/ a aítězil Miroslav Pechouš z Cyklo Olympia Hrdějovice v čase 1:37:57, když ve sprintu porazil Michala Zrnečka. Z našeho oddílu jsem závodil pouze já. Časem 1:42:11 jsem obsadil celkové 13 místo a 2. místo v kategorii D., když jsem ve spurtu 5-ti členné skupiny zvítězil.