9. závod Galaxy série v Kácově

26.09.2010 22:52

Dne 25. 9. 2010 se jel poslední 9. závod Galaxy série v Kácově jako Zručský maraton. Na tomto závodě jsme obsadili dvě trysy,
na trase 72 km startoval Mario Frey, dojel ve své kat. C 1 na 17. místě a celkově 77. Zůčastnilo se celkově 153 závodníků.
Na krátké trati 36 km  startovalo 11 našich závodníků. Celkově se zúčastnilo tohoto závodu  197 závodníků.
V kat. B 2 obsadil Jiří Diviš 2. místo ( bedna), celkově 9. Frant. Bezděkovský v téže kat. obsadil 4. místo, celkově 19.
V kat. C 2 obsadil Kadlec Luboš 12. místo, celk. 68.
V kat. Junior obsadil Jan Mikolášek 3. místo ( bedna ), celkově 15. Milan Čech 4. místo, celk. 17., Tomáš Obšil 9. místo , celkově 24.,
  Pavel Kolář 11. místo, celkově 27., Marek Vojtěch 22. místo, celkově 77.
V kat. Ženy Z 2 obsadila Vacková Zuzana 1. místo, celkově 50., Potěšilová Helena 4. místo, celkově 84., Hronková Monika 15. místo,
celkově 158.
Děti do 6ti let: Divišová Klárka obsadila 2. místo (bedna), Kadlecová Kamilka 8. místo, Dohnálková Dorka 15. místo
Děti 7-9 let: Herrmannová Šárka obsadila 15. místo,
Ml. žákyně 10-12 let: Kofroňová Karolína obsadila 6. místo
Ml. žáci 10-12 let: Frey Marcel obsadil 12. místo

A výsledky posledního závodu 25. 9. 2010 ve Zruči n/ Sáz.:

Tento závěrečný  závod byl pro nás také úspěšný a všichni jsme se těšili na závěr seriálu.

V Kácově byl gala večer na ukončení Galaxy série se slavnostním vyhlášením celkových výsledků.

Muži od 18 -29 let: Mario Frey ml. obsadil 190. místo s 58 body. Celkově v této kategorii startovalo 337 závodníků.
       kat.  30 - 39 let startovali 3 závodníci: Jiří Diviš obsadil 13. místo s 432 body, František Bezděkovský 20. místo s 394 body,
a Jiří Carva 93. místo se 118 body  Celkově v této kategorii startovalo 540 závodníků.
     kat.    40 - 49 let startovalo 5 našich závodníků: Mario Frey st. obsadil 22. místo s 372 body, Luboš Kadlec obsadil 28. místo s 317 boy,
Petr Kadlec 29. místo s 316 body. Marcel Frey 43.místo s 241 body, Mriňák Josef obsadil 360 místo se 4 body. Celkově v této kategorii
startovalo 354 závodníků.
     V kat. Ženy 19 - 34 roků obsadila Zuzana Vacková krásné 5. místo se 462 body. Helena Potěšilová 6. místo s 434mi body a Monika
Hronková 94. místo s 52 body.
     V kat. Junior jsme obsadili výborná přední místa: Milan Čech, který jediný stál na bedně za 2. místo se 445 ti body, Jan Mikolášek obsadil
4. místo se 416 ti body. Tomáš Obšil obsadil 6. místo se 400 body, ojta Marek obsadil 10. místo s 348 body, Pavel Kolář obsadil 14. místo
s 334 mi body. Celkově v juniorech startovalo 109 závodníků.
     V kat. děti do 6 ti let obsadila Klárka Divišová 2. místo se 153 mi body. Kristýnka Divišová obsadila 4. místo s 91 bodem, a Kamilka
Kadlecová 13. místo s 36 body. Celkem startovalo 138 dětí.
     V kat. 7 - 9 let obsadila Šárka Herrmannová 5. místo se 108 body.
     Mladší žáci 10 - 12 let obsadil Marcel Frey ml. 7. místo se 104 mi body. Startovalo 42 dětí.
     Žákyně 10 - 12 let obsadila Kamila Kofroňová 6. místo se 124 mi body. Startovalo 31 žákyň.
     Žákyně 13 - 14 let obsadila také Kamila Kofroňová 5. místo se 103 mi body.

V tomto těžkém seriálu devíti závodů, které se jely v Tálíně, Prachaticích, Rožnově p. Radhoštěm, Horní Cerekvi, Dobříši, Mikulově,
v Náměšti n./Oslavou, Soběslavi a v Kácově jsme čestně reprezentovali náš cyklistický oddíl CT Sauna Bar Horní Cerekev a naše sponzory
město Horní Cerekev, Pivovar Jihlava a Mátra Transport Benešov.
     Tímto bych chtěl poděkovat za dobré výkony závodníkům našeho týmu v celé této sezoně. Plán který jsme měli na tento rok stanovený