8.závod GIESSEGI JAL

25.06.2009 07:24

Za krásného slunečného počasí proběhl již 8.závod GIESSEGI JAL v silniční cyklistice v Žabovřeskách nedalejo Českých Budějovic. V kategirii A, B a M4 startovalo 36 startujících. Závodníci jeli 4 okruhy dlouhé 26 km,tedy 104 km. S náskokem 2 minut zvítězil Zbyněk Jordán z Diablo sport Český krumlov, když jezdil delší dobu sám v úniku.
Další kategorie M3,C,D,H a Z absolovovali 3 okruhy - 78 km. závodu se zúčastnilo 32 cyklistů a cyklistek. Zde ve spurtu zvítězil Michal Zrnečko z Diablo sport Český Krumlov v čase 2: 02: 45. Z CT SaunaBar Horní Cerekev jsem se opět zúčastinl jen já a obsadil celkové 21. místo a v kategorii 5. místo- nic moc.
Po 8 odjetých závodech mi patří v průběžném pořadí 2. místo. Další závod mě čeká tuto sobotu v Brlohu u Českých Budějovic. Další info na webu GIESSEGI JAL