Kniha návštěv

Datum: 10.02.2011

Vložil: čeko

Titulek: Re: Re: Poznámka k tréninku

no to já taky :-P. To by chtělo spíš RedBul aby sme lítali :-D

—————

Datum: 02.02.2011

Vložil: Zuzka

Titulek: nedělní trénink v lomu

Ahoj lidičky, tak doufám, že Vás nedělní trénink neodradil (mně to odrazuje každý týden :-D) a budem se na lomu scházet v hojnějším počtu, než doposud. Ať se tam netrápíme sami ;-)

—————

Datum: 04.02.2011

Vložil: čeko

Titulek: nedělní trénink v lomu

Nazdárek lidíčky také vás zdravím. No v lomu je to fuška ale jak vidíte tak trenérovi se to tam moc líbí :-P. Ale my se nedáme nás jen tak nezmaří :-D, my si přece ze všeho uděláme srandu a pak to jde líp. takže vás všechny čekám už tuto neděli v lomu. tak se mějte a ať nám to běhá :-D.

—————

Datum: 01.01.2011

Vložil: Zdeněk V.

Titulek: PF 2011 z Rynárce

Všem členům, kamarádům a přátelům CykloTeamu SaunaBaru Horní Cerekve přeji za všechny Cyklohobbíky z Rynárce do nové sezony 2011 pevné zdraví, závodní štěstí a mnoho klilometrů se dobrým návratem. Společná Silvestrovská výjížďka byla opravdu super. Těšíme se na další setkání nejen na biku, ale i při jiných událostech všedního života.
Zdraví Zdeněk V.

—————

Datum: 31.12.2010

Vložil: Pavel a Čeko

Titulek: Konec roku v CT Saunabar

31.12.2010 - Naše silvestrovská vyjížďka byla SUPÉÉÉÉŔ :-))) a překvapení taky :-)
P. a M.

—————

Datum: 31.12.2010

Vložil: Trenér

Titulek: PF 2011

Celému našemu Cykloteamu, všem našim známým a přátelům přeji do nového roku vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí a sportovních úspěchů.
Trenér Pepa Frey

—————

Datum: 05.12.2010

Vložil: Zuzka

Titulek: běh

Ahoj mí cyklističtí kolegové,
nastala nám zima a já jsem se rozhodla v rámci zimní přípravy zúčastnit se Mikulášského běhu v Kamenici nad Lipou. Počasí vyšlo krásně, trať běhu prohrnutá, takže parádní sobotní den. Odstartovali jsme v půl 12 místního času a vyrazili na trať dlouho 3 750m. Ti otrlejší si mohli dát okruh dvakrát. Já jakožto neběžec jsem si ho dala jednou a měla jsem toho dost. Ale i přesto jsem "doběhla" na 3. místě (v naší kategorii jsme ale bohužel byly jen tři, takže sem vlastně byla poslední, ale to mě vůbec nevadí... já se držím hesla "Zúčastním se, ať je sranda!" :-D) Takže po ozkoušení tohoto miniběžeckého závodu, všem doporučuji si to příští rok zkusit na vlastní kůži:-)
Kolu zdar.
Zuzka :-)

—————

Datum: 15.12.2010

Vložil: Lubos

Titulek: Re: běh

Kdyz uz tak pekne trenujes , tak muzes ladit formu na silvestrovskou vyjizdku . Lubos

—————

Datum: 19.12.2010

Vložil: Zuzka

Titulek: Re: Re: běh

No to bych měla, jestli se pojede na běžkách, tak budu ráda, že se tam vůbec doplazím :-D

—————

Datum: 31.12.2009

Vložil: Zdevary

Titulek: Pozdrav

Do nového roku 2010 Vám přejeme štěstí, zdraví, sportovní úspěchy, hodně najetých kilometrů v sedlech Vašich miláčků se šťastnými návraty. Za Cyklo Hobbíky z Rynárce Zdeněk Váňa

—————