8.závod Jihočesko-bavorského poháru MTB Novosedly u Strakonic 27.8.2011

01.09.2011 20:15

Dne 27.8.2011 se jel 8. závod Jihočesko-bavorského poháru MTB cross country. Tohoto posledního závodu seriálu se zúčastnili oba dva naši závodníci. Těžká technická trať C2 a velká konkurence v ženách,  startovaly zde naše reprezentantky, které odjížděly po tomto závodě na MS. Tak si Zuzka Vacková zazávodila např. s Kateřinou Nesh, Pavlou Havlíkovou a umístila se na šestém místě. Po tomto závodě získala naše Zuzka 1. místo v celém seriálu. GRATULUJI.

Mezi dorostenci startoval Tomáš Obšil. V tomto posledním závodě nastoupil se zraněním kolena, protože mu šlo o celkové umístění v seriálu. Skončil na 11. místě a v celkovém hodnocení seriálu dosáhl 6. místa. Gratuluji též.

Náš plán na tento seriál jsme na 100% splnili.